Współpraca związana z blogiem

Przez wiele lat wszystkie teksty publikowane na blogu powstawały w oparciu o barterowe współprace. Pomagałam każdemu niszowemu twórcy, który zwrócił się do mnie z prośbą o przygotowanie recenzji. Dziś,  by utrzymać jakość zdjęć i artykułów, nie mogę pozwolić sobie na taką formę współpracy. Prawdopodobnie co jakiś czas, będę dopuszczała i taką możliwość – zwłaszcza z moimi ulubionymi wydawnictwami, ale jeśli nie mieliśmy dotąd kontaktu, proponuję współpracę komercyjną (wystawiam faktury przez Useme).

Skontaktuj się ze mną bezpośrednio poprzez email (sylwia.zimowska@damagier.pl), by omówić szczegóły współpracy. Poza standardowymi publikacjami oferuję także przygotowanie rolek, konkursów i wideo-zasad. Z powodu dużej ilości zapytań nie gwarantuję błyskawicznych terminów, ale jeżeli zależy Ci na jakości – na pewno się dogadamy.


Fotografia produktowa

Od wielu lat pracuję jako fotograf produktowy. Moje zdjęcia były wykorzystywane przez największe branżowe portale technologiczne (WP.pl, Fotoblogia, Benchmark, CHIP.pl) oraz wydawnictwa (FoxGames, Wilga, IUVI Games, Hachette, Ravensburger, PulpBooks, Muduko, Edgar, Dante).

Specjalizuję się w fotografii typu flat lay, która doskonale nadaje się na Instagram. Tworzę zarówno zdjęcia packshotowe jak i kreatywne, które ukazują dany produkt w klimatycznym otoczeniu. Chętnie wykonam także sesje okolicznościowe – świąteczne, wiosenne czy związane z daną kampanią. Na życzenie mogę przygotować także rolki czy fotografie w formacie na stories.Ceny pojedynczej sesji zaczynają się już od 300 zł netto! Zachęcam do kontaktu mailowego: sylwia.zimowska@damagier.pl.