0
Liczba fanów
0
Liczba followersów
0
Liczba subskrypcji
0
Wyświetlenia z grudnia 2018

Cześć, nazywam się Sylwia Zimowska i od 2012 roku piszę o grach i nowych technologiach w wielu miejscach w sieci. Moje artykuły mogliście znaleźć w CHIP-ie,  WP.pl, Onecie, Gierniku, Benchmarku i Gamblerze. Obecnie pracuję jako freelancer imając się różnych zadań: copywritingu, fotografii produktowej, filmów reklamowych. Dama Gier jest moim autorskim, niezależnym projektem, który wystartował w połowie marca 2017 roku. Wierzę, że w talii geekosfery zdominowanej przez mężczyzn jest sporo miejsca na artykuły wrażliwej i empatycznej kobiety, która choć nie chodzi w szpilkach jak prawdziwa dama, to etyką, wiedzą i doświadczeniem jest w stanie zainteresować czytelnika.

Chcę opowiadać Wam o grach, filmach i innych rozrywkach, które cieszą mnie samą. Mamy nadzieję, że Dama Gier będzie dla Was przyjemnym, estetycznym i dostarczającym ciekawych tematów miejscem.

Jestem otwarta na każdą formę współpracy. Masz ciekawy pomysł? Chcesz ruszyć z jakąś inicjatywą? Jesteś niezależnym twórcą i potrzebujesz wsparcia medialnego? A może szukasz pomocy przy wyborze gry dla dziecka lub dla samego siebie?

Skontaktuj się – na pewno odpowiem tak szybko, jak to będzie możliwe.