0
Liczba fanów
0
Liczba followersów
0
Liczba subskrypcji
0
Wyświetlenia z grudnia 2018

Cześć, nazywam się Sylwia Zimowska i od 2012 roku piszę o grach i nowych technologiach dla takich portali jak CHIP i Onet. Moje artykuły mogliście znaleźć również w Focusie, Gierniku i Gamblerze. Dama Gier jest moim autorskim, niezależnym projektem, który wystartował w połowie marca 2017 roku. Wierzę, że w talii geekosfery zdominowanej przez mężczyzn jest sporo miejsca na artykuły wrażliwej i empatycznej kobiety, która choć nie chodzi w szpilkach jak prawdziwa dama, to etyką, wiedzą i doświadczeniem jest w stanie zainteresować czytelnika.

Nasza redakcja pomału się rozrasta i jak widzicie nie należą do niej tylko reprezentanci płci pięknej. Chcemy wspólnie opowiadać Wam o grach, filmach i innych rozrywkach, które cieszą nas samych. Mamy nadzieję, że Dama Gier będzie dla Was przyjemnym, estetycznym i dostarczającym ciekawych tematów miejscem.

Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy. Masz ciekawy pomysł? Chcesz ruszyć z jakąś inicjatywą? Jesteś niezależnym twórcą i potrzebujesz wsparcia medialnego? A może szukasz pomocy przy wyborze gry dla dziecka lub dla samego siebie?

Skontaktuj się – na pewno odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe.