Wyniki konkursu: Wygraj książkę „Wojownik Autostrady”

Dzięki za podróż po różnych postapokaliptycznych uniwersach! W naszym konkursie, w którym do wygrania była pierwsza część „Wojownika autostrady” poprosiliśmy o polecenie jakiegoś dzieła postapokaliptycznego. Dziękujemy pięknie za wszystkie zgłoszenia – niemal wszystkie „polecajki” doskonale znaliśmy i zgadzamy się z Waszymi argumentami. „Droga”, „This War of Mine” czy „The Last of Us 2” to naprawdę…

KONKURS: Wygraj książkę „Wojownik autostrady”

Powieść Joe Devera rozgrywa się w bliskiej przyszłości, zniszczonej przez wybuchy nuklearne. Główny bohater „Wojownika autostrady” musi stawić czoła niebezpieczeństwom postapokaliptycznego stanu Teksas. Jaką postapokaliptyczną historię Ty mógłbyś nam polecić? Jak dobrze wiecie, wydawnictwo Nowa Baśń wprowadziło na rynek reedycję klasycznej powieści paragrafowej „Wojownik autostrady: Piekło na autostradzie”. Ponieważ objęliśmy ten tytuł patronatem medialnym, mamy…

wojownik autostrady

Wojownik autostrady: Piekło na autostradzie – recenzja

Otrząśnij z kurtki pustynny kurz, uzupełnij magazynek i zatankuj do pełna swojego roadstera. Gotowy na ostrą jazdę bez trzymanki? „Wojownik autostrady” zaciera granicę między książką, a grą, wrzucając czytelnika w sam środek postapokaliptycznych wertepów Ameryki. Must have dla fanów „Mad Maxa” i „Fallouta”. Liczba graczy: 1 Średni czas rozgrywki: 4-5 godzin Wiek: 12+ Choć książki…