wojownik autostrady

Wojownik autostrady: Piekło na autostradzie – recenzja

Otrząśnij z kurtki pustynny kurz, uzupełnij magazynek i zatankuj do pełna swojego roadstera. Gotowy na ostrą jazdę bez trzymanki? „Wojownik autostrady” zaciera granicę między książką, a grą, wrzucając czytelnika w sam środek postapokaliptycznych wertepów Ameryki. Must have dla fanów „Mad Maxa” i „Fallouta”. Liczba graczy: 1 Średni czas rozgrywki: 4-5 godzin Wiek: 12+ Choć książki…

escape quest świat wirtualny

Escape Quest: Świat Wirtualny – recenzja

W 2101 roku wiodąca platforma VR wyrywa się z pod kontroli. Miliony użytkowników znajdujących się w grze zapadają w śpiączkę, a z całego sztabu specjalistów IT tylko Ty, twórca oprogramowania, możesz im pomóc. A przynajmniej taką masz nadzieję. Escape Quest: Świat Wirtualny to pasjonująca przygoda i podróż przez różne gatunki gier. Liczba graczy: 1 Średni…

low memory

Escape Tales: Low Memory – recenzja

Problemy z pamięcią, neuronowe chipy, hakowanie systemów bezpieczeństwa, nowoczesne technologie, infiltracja – przed Wami kawał niezłego cyberpunka, który wykręci Wam zwoje mózgowe na drugą stronę. Liczba graczy: 1-4 Średni czas rozgrywki: 3 x 3h Wiek gracza: 16+ Choć od premiery „Escape Tales: Rytuału Przebudzenia” minęły już prawie dwa lata, nadal uważam, że jest to jedna…

dom pełen zła

Dom pełen zła – recenzja

W wyniku gwałtownej ulewy straciłeś panowanie nad autem i wylądowałeś w rowie. Wokół szaleje burza, a mrok nocy rozświetlają jedynie okna pobliskiej posiadłości. Szybko dowiesz się, że udanie się tam po pomoc, nie było najlepszym pomysłem. Liczba graczy: 1 Średni czas rozgrywki: Kilka godzin Wiek gracza: 12+ Nie zliczę, ile horrorów zaczynało od podobnego scenariusza.…

sherlock holmes moriarty

Sherlock Holmes & Moriarty: Konfrontacja – recenzja

Pozornie spokojna podróż pociągiem kończy się morderstwem, śmiercią i porwaniem. Po raz pierwszy w historii najlepszy detektyw świata, Sherlock Holmes, będzie musiał współpracować ze swoim odwiecznym wrogiem, Jamesem Moriartym, by rozwiązać te trzy tajemnicze sprawy. Liczba graczy: 1 Średni czas rozgrywki: 90 minut Wiek: 10+ „Sherlock Holmes & Moriarty: Konfrontacja” to trzecia część serii paragrafowych…

samotnie przeciwko ciemnosci recenzja

Zew Cthulhu: Samotnie przeciwko ciemności – recenzja

Wielki Przedwieczny sponiewierał mną tak, że chyba do końca życia daruję sobie wszelkie jednoosobowe RPG-i. Mnogość zasad, a przede wszystkim wymóg wysokiej samodyscypliny, w której nie jestem mistrzynią, sprawiły, że dostawałam przy tej grze obłędu. Atmosfera była zatem idealna… Liczba graczy: 1 Średni czas rozgrywki: eony czasu Poziom trudności: Dla zaawansowanych graczy A teraz jeżeli…