Dama Gier wystartowała 18 marca 2017 roku. Redakcja fizycznie mieści się w Poznaniu, ale jej członkowie rozsiani są po całej Polsce.  Jeśli jesteś wiecznym dzieckiem, geekiem od urodzenia, graczem z zamiłowania i masz lekkie pióro lub inne ciekawe skille i chciałbyś dołączyć do zespołu podobnych Ci ludzi – zaskocz nas w dowolny sposób i skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza.

Sylwia Zimowska

Komandor Głównodowodząca

Redaktor prowadząca serwis damagier.pl. Rozkochana w grach od dziecka. Nie wyobraża sobie życia bez konsoli, popkultury sci-fi, dobrej literatury i kwaśnych śmiej-żelek. Poleciałaby na Marsa bez mrugnięcia okiem.  W branży dziennikarskiej pracuje od 2012 roku. Aktualnie pracuje w dwóch redakcjach – CHIP.pl oraz MobiRadar. Pisała także dla takich portali jak Gambler, Giernik i Benchmark.

Piotr Sokołowski
Piotr Sokołowski

Oblatywacz PS4

Artysta od lat tworzący ilustracje w szeroko pojętym nurcie fantastyki. Największy na świecie fanboy PlayStation, którego kolekcja gier, figurek i gadżetów wszelkiej maści przyprawia o zawrót głowy. Wrażliwy Piotruś Pan, który nie zamierza dorosnąć. Zawodowo związany z magazynem CHIP, w którym pełni funkcję dyrektora artystycznego. Po godzinach Doktor Spoiler.

Arkadiusz Majewski

Starszy eksplorator anime

Tenno z pełną kolekcją Warframe’ów w arsenale. Początkujący każualowy cosplayer z tendencją do nadmiernego dbania o najmniejszy szczegół. Fan mangi i anime, któremu licznik obejrzanych pozycji już dawno przekroczył 1000. Do ulubionych serii zalicza m.in. One Piece, No Game No Life, Sword Art Online, Code Geass.

Grzegorz Owczarek - avatar
Grzegorz Owczarek

IT Ninja

Król sucharów i żartów, których nikt nie rozumie. Uwielbia kino, a filmy o superbohaterach bierze w ciemno i liczy na dobry seans. Nie cierpi spoilerów, które jak na złość same do niego lgną. Wiecznie nienajedzony miłośnik pizzy, sajgonek i kurczaka w cieście. W wolnych chwilach klon Anakina, a przynajmniej tak mówią inni ;)

 

magdalena ławniczak
Magdalena „Yennefer” Ławniczak

Poszukiwaczka Zaginionego Piękna

Miłośnik gier MMORPG, któremu trudno przeliczyć ilość spędzonych godzin w wirtualnym świecie. Prędzej zgubi się w centrum miasta niż w Tyrii czy Azerocie. Zafascynowana światem fantasy i wszelkimi jej przejawami. W wolnym czasie pochłania filmy, seriale i książki. Zawodowo grafik komputerowy i specjalista znakowania odzieży i gadżetów.

Maciej Pawlak

Wędrowiec do Świtu

Historyk z wykształcenia, zawodu i zamiłowania, który z zawstydzającą precyzją wyłapie każdą nieścisłość w filmowej scenografii czy fabule książki. Potrafi jeździć konno, strzelać z łuku i wywijać mieczem, a z igły, nitki i kilku skór robić niesamowite rzeczy. Lubi „Wiedźmina” i wędrówki po górach.

michał
Michał Pajda

Łowca Snów

Z pewnością nie wygrałby konkursu na najbardziej roztrzepaną osobę na świecie, bo… zapomniałby na ten konkurs przyjść. Uwielbia gry wideo i poświęca im zdecydowanie za dużo wolnego czasu. Marzyciel. Kiedyś zawojuje branżę – jeszcze nie wie jaką, ale jakąś na pewno.

diana chmiel
Diana Chmiel

Zaklinacz słów

Bibliotekarka z powołania, autorka bloga Bardziej Lubię Książki niż Ludzi, fanka Instagrama i robienia zdjęć książkom. Kocha czytać i grać, a jej największym marzeniem jest połączenie tych dwóch światów – czyli powstanie studia, które będzie robić gry na podstawie książek.