0
Liczba fanów
0
Liczba followersów
0
Liczba subskrypcji
0
Wyświetlenia z kwietnia 2024

Cześć, nazywam się Sylwia Zimowska i od 2012 roku piszę o grach i nowych technologiach w wielu miejscach w sieci. Moje artykuły mogliście znaleźć w CHIP-ie,  WP.pl, Onecie, Gierniku, Benchmarku i Gamblerze. Obecnie pracuję jako manager social mediów i marketingu w wydawnictwie PulpBooks oraz jako freelancer imając się różnych zadań: copywritingu, fotografii produktowej i filmów reklamowych. Dama Gier jest moim autorskim, niezależnym projektem, który wystartował w połowie marca 2017 roku. Wierzę, że w talii geekosfery zdominowanej przez mężczyzn jest sporo miejsca na artykuły wrażliwej i empatycznej kobiety, która choć nie chodzi w szpilkach jak prawdziwa dama, to etyką, wiedzą i doświadczeniem jest w stanie zainteresować czytelnika.

Chcę opowiadać Wam o grach, książkach i innych rozrywkach, które cieszą mnie samą. Mamy nadzieję, że Dama Gier będzie dla Was przyjemnym, estetycznym i dostarczającym ciekawych tematów miejscem.

Na mojej półce znajduje się ponad 660 planszówek i niezliczone ilości książek. Chętnie podpowiem Ci, co wybrać dla siebie lub bliskich :-). Pytaj śmiało!

A wydawnictwa oraz firmy zainteresowane współpracą komercyjną zapraszam tutaj.